Jsme stabilní a silná firma

Internetový eshop s profesionálním fitness vybavením a sportovní výživou www.efacesport.cz působí na trhu od roku 2014. Historie internetového prodeje zakladatelů efacesport.cz sahá až do roku 1996, kdy byl otevřen první internetový obchod. V důsledku rozvoje byla v roce 2004 změněna právní forma na společnost s ručením omezeným a společnost nazvána FACE CZECH, s.r.o.

 

V současné době provozuje společnost FACE CZECH, s.r.o. síť internetových eshopů pokrývajících Českou a Slovenskou republiku. Ročně obsloužíme tisíce zákazníků.

 

Společnost FACE CZECH, s.r.o. si své místo lídra na trhu vybudovala díky maximální orientaci na zákazníka, přínosem nových služeb a také cenovou politikou.

 

Společnost FACE CZECH, s.r.o. si je vědoma, že úspěch je postaven na důvěře a spokojenosti klientů. Zaměstnanci společnosti se řídí etickým kodexem, který klade důraz na profesionalitu a ochotu ve vztahu k zákazníkům. Zásady, které jsou v tomto kodexu obsaženy potvrzují, že nejvyšším cílem všech je dlouhodobá spokojenost klientů, nikoliv okamžitý zisk. Díky tomuto přístupu si společnost dokázala vybudovat silnou pozici na všech trzích na kterých působí.

 

V současné době spolupracuje společnost FACE CZECH, s.r.o. s významnými partnery nejen v Evropě, ale na celém světě. Díky svému jedinečnému a silnému postavení na trhu si společnost dokázala vytvořit vazby na největší světové výrobce a dodavatelé profesionálního sportovního vybavení a sportovní výživy. Díky tomuto partnerství je společnost FACE CZECH, s.r.o. schopná nabídnout svým klientům pouze originální produkty za ty nejlepší možné ceny.

Chcete se na něco zeptat? Napište nám

Jméno ( povinné )

E-mail ( povinné )

Jak Vám můžeme pomoci?

Vaše zpráva

Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes