O nás

Showroom FACE FITNESS SHOP

FACE FITNESS je společnost založená na mnohaletých zkušenostech s podnikáním oboru fitness s oporou o zkušenosti z mnohaleté spolupráce s lídry světového fitness. Rozmanitost našeho sortimentu uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

 

Již více jak 25 let Vám dodáváme profesionální fitness nářadí pro Vás, Váš klub nebo fitness centrum. Jsme oficiální distributor BOSU® Balance Trainer, Kamagon Ball®, SURGE®, STROOPS®, ActivMotionBar® a sportovního vybavení pro skupinový a funkční trénink.

 

Dokážeme Vám poradit s výběrem toho nejvhodnějšího profesionálního fitness nářadí pro fitness, skupinové lekce a funkční trénink.

Naše značky

Aktivně podporujeme začínající i stávající instruktory a cvičitele. Díky vlastní vzdělávací akademii FACE ACADEMY, jejíž historie sahá již do roku 1995 se řadí se mezi přední vždělávací instituce v České republice. Respektujeme principy celoživotního vzdělávání s důrazem na odbornost a kvalitu našich lektorů a instruktorů.

 

Zobrazit kalendář workshopů a školení

 

Stále se snažíme přicházet s tím nejnovějším, co se v oblasti fitness, body & mind a funkčního tréninku objevuje. Několikrát do roka pořádáme mezinárodní fitness kongresy na které zveme přední zahraničníní a české lektory. Při školeních je kladen důraz na srozumitelnost obsahu, odbornost lektorů, ale i zdravotní aspekty veškerého cvičení s ohledem na bezbolestné držení těla.

DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce nad 2000 Kč
je doprava po ČR ZDARMA

GARANCE ORIGINÁLU

Jsme oficiální distributor značek BOSU, Kamagon, Surge, Stroops, Dynamax…

25 LET NA TRHU

se staráme o Vaše fitness a dodáváme to nejlepší profesionální nářadí

ZÁKAZNICKÝ SERVIS

dodání zboží do 48hod, vstřícná a přátelská komunikace se zákazníky

SHOWROOM

zboží si můžete prohlédnout a vyzkoušet, v našem showroomu

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA

poskytneme Vám 3 roky záruku, na produkty BOSU®

ODBORNÉ PORADENSTVÍ

Rádi Vám pomůžeme s výběrem toho správného fitness nářadí. Naši odborníci jsou Vám k dispozici po celý den na showroomu i na tel. číslech 602 824 064 nebo 723 454 959.

AUTORIZOVANÝ SERVIS

provozujeme jediné autorizované servisní středisko BOSU®

EXPEDICE V DEN OBJEDNÁNÍ DO 12H

Doručení zboží probíhá do 24 hodin od převzetí zásilky přepravní firmou. Den dodání si můžete určit při nákupu a standardně jsou objednávky přijaté v pracovní dny do 12:00 hodin expedované ještě týž den.

BOSU® Showroom

přijďte si k nám vyzkoušet BOSU® Balance Trainer, Kamagon Ball® nebo SURGE™ 3.0. Showroom FACE FITNESS SHOP se nachází jen 10m od zastávky autobusu č.137 nebo 149 Jinonice a 50m od stanice metra Jinonice.

Chcete se na něco zeptat? Napište nám

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva

Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes