Pouze originální zboží

Vybavení, které si u nás můžete zakoupit nakupujeme pouze u dodavatelů certifikovaných výrobci. Tato skutečnost v podstatě znemožňuje, aby nám bylo dodáno zboží v horší kvalitě, nebo zboží neoriginální. Fitness vybavení, oblečení a doplňky stravy, které naleznete v naší nabídce, jsou tedy od stejných dodavatelů, kteří dodávají výrobky do klasických kamenných obchodů.

 

Na trhu navíc působíme od roku 1995 a za tu dobu jsme obsloužili desítky tisíc zákazníků. V případě, že bychom prodávali neoriginální zboží, tato skutečnost by vyšla již dávno najevo. V takovém případě by nás čekal nejen postih od státních institucí, ale okamžitý soudní spor s výrobcem.

 

Jako garance kvality výrobků mohou také sloužit reference našich partnerů. Naše výrobky dodáváme do řady kamenných obchodů a e-shopů v celé České republice.

 

100% originál

Naší prioritou dodávat zákazníkům pouze originální produkty, které jsou kvalitní a zdraví bezpečné. Spolupracujeme pouze s výhradními dodavateli fitness vybavení, fitness oblečení a doplňky stravy. Kvalita a bezpečnost našich produktů je zaručena.

 

Jsme výhradní distributoři fitness nářadí značek BOSU®, KAMAGON®, SURGE®, SIDEA®, HYPERWEAR®, DYNAMAX®, STROOPS®.

 

Chcete se na něco zeptat? Napište nám.

Vaše jméno*

E-mail*

Mobil/Telefon*

Jak Vám máme odpovědět?

Sem prosím napiště Váš dotaz

Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes